Logo

Pumpa mazutarka mazut мазут мазутарка пумпа

Број на оглас: 3182216 | Објавен на: 01.10.2019, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


3 кв мотор со пумпа за мазут

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач