1 / 7
Tovarni Vozila
По Договор
Денес 10:17

Прилеп / Прилеп

PAP-TRAKS
Prilep

- Prodazba na polovni vozila
- Vozila po poracka
- Najgolem izbor na tovarni vozila
- Najdobri ceni vo Makedonija

☎️ 070 339 200 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PAP-ТRAKS
Републиканска 10
Потврден огласувач
070339200
Испрати Е-маил до огласувачот

MAN TGS 26.440 Cisterna

0 €

MAN TGL 8.180 2011god.

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам