Logo

Reduktor reduktori редуктори редуктор

Број на оглас: 3218268 | Објавен на: 01.09.2019, 20:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Голем избор на редуктори од овај Модел со различни големини јачини и вртежи

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач