Logo

Pumpa pumpi пумпа пумпи

Број на оглас: 3259626 | Објавен на: 01.09.2019, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Вакумски пумпа за вода со 11 кв мотор

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач