Logo

hidroulicna Pumpa pumpi пумпа пумпи хидроулична

Број на оглас: 3269967 | Објавен на: 26.08.2019, 23:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 250 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


2.2 Електро мотор со хидроулична пумпа во казанче во одлична состојба

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач