Logo

Roletni

Број на оглас: 3271214 | Објавен на: 17.02.2020, 21:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat koristeni no funkcionalni 6 parcinja roletni. Sekoja so dimenzii 150x 150. Pogodni se za vikendica, terasa, nastresnica, letnikovec. Ako se zemat site ima popust na cenata.

Огласи од: Сашо

Сашо

Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Сашо

Потврден огласувач