1 / 5
KARPOS 4 kaj Sarteks 75m2 opremen
350 €
03.09.2019 12:47

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Karpos 4

KARPOS 4 kaj Sarteks se iznajmuva celosno opremen stan 75m2 na vtor kat so 2 spalni.
Cena 350€/mesecno
Tel. 070 360 642

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

K.VODA 45m2 nov nevseluvan opremen

200 €

KARPOS 4 kaj Sarteks 75m2 opremen

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам