Logo

Vibrator vibratori vibromotor vibro motor motori

Број на оглас: 3327674 | Објавен на: 27.01.2020, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


31 kg teski so 1410 vrtezi i 065kw jacina vibromotori so shteluvachki tegovi i raspon na udarna sila od 0 do 600 kg

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач