Logo

Редуктор редуктори reduktori reduktor

Број на оглас: 3358477 | Објавен на: 01.09.2019, 20:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Голем тежок 500 кг редуктор за бетонска база со 22 кв мотор и 40 вртежи на излез во одлична состојба

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач