Logo

Presa za bekaton ili drug proizvod od beton

Број на оглас: 3361927 | Објавен на: 05.09.2019, 22:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Orginalna poluautomatska presa za betonski proizvodi od italijansko proizvodstvo

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач