Logo

Viluskari viluskar вилушкар вилушкари

Број на оглас: 3361933 | Објавен на: 05.09.2019, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Мал електричен вилушкар до 800 кг во исправна состојба. Батериите издржуваат околу 4 саати работа. Со вилушкарот има и резервен диференцијал комплет со погонски мотор и резервни две тркала. Воланот е механички. Цената е фиксна.

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач