Logo

Reduktor reduktori редуктор редуктори

Број на оглас: 3361936 | Објавен на: 07.11.2019, 14:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


5.5кв мотор со редуктор и 50 вртежи на излез во одлична состојба

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач