Logo

Редуктор редуктори reduktori reduktor

Број на оглас: 3361937 | Објавен на: 05.09.2019, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 150 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


1.5 кв мотор со редуктор и 55 вртежи на излез во одлична состојба

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач