Logo

Редуктор редуктори reduktori reduktor

Број на оглас: 3361939 | Објавен на: 04.02.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Мотор со редуктор и од 1.5 кв и 14 вртежи на излез во одлична состојба

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач