Logo

Klipna hidroulicna pumpa hidroulicna pumpi

Број на оглас: 3370562 | Објавен на: 16.09.2019, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


2.6 кв мотор со клипна пумпа за хидраулика

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  goran

Потврден огласувач