Logo

Електромотор мотори elektromotor elektro elektromotori

Број на оглас: 3374429 | Објавен на: 09.03.2020, 12:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


132kw на 1400 вртежи В5 изведба (на фланша) нови
Голем избор на други мотори и редуктори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач