Logo

Polnac za Akumulator (12V d.c 15A.) NOVI

Број на оглас: 3376898 | Објавен на: 14.02.2020, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.799 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Polnac za Akumulator (12V d.c 15A.)

☑ЦЕНА 1799 ДЕНАРИ

===========================
Како да нарачате? ⤵
📝 Пишете тука во инбокс
🌎 Нарачајте директно во коммент
🛒Достава низ цела Македонија до дома +140ден.
🚚 Производот го добивате во рок од 2-5 работни дена.💌

Огласи од: oglasnik 0660

oglasnik 0660

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ekstra

Потврден огласувач