Logo

Elektromotor elektromotori elektro motor motori електромотор

Број на оглас: 3441309 | Објавен на: 24.06.2020, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


55 кв со 2950 вртежи во одлична состојба марка север
Голем избор на други мотори и редуктори

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач