1 / 6
Set za saniranje na bandazi
599 МКД
13.02.2020 15:36

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🚕 Сет за санирање на бандажи. Наменет за поправка на штетите, гребнатинките, малите вдлабнатини и други оштетувања на тркалото од автомобилот.

✔️ Лесно за употреба - комплетот за поправка содржи комплетни додатоци кои ви овозможуваат да ги поправите оштетувањата и гребнатините за 30 минути.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set za saniranje na staklo vetrobransko, sofersajbna

599 МКД

Set Alatki za izvlekuvanje na sitni delovi

799 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам