Logo

Редуктор редуктори reduktori reduktor

Број на оглас: 3488768 | Објавен на: 18.03.2020, 21:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


2.2 кв со 40 вртежи на излез со електромагнетна кочница

Огласи од: goran

goran

Prilep
Прилеп

Станете Премиум член

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач