1 / 4
Set 4 celicni alatki za odstranuvanje na podovi
850 МКД
18.01.2023 13:38

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

🔧 Сет 4 челични алатки за одстранување на подови (паркет, ламинат, гумиран под, плочки и др).

⤵️ Карактеристики за производот:

◾️ Материјал: Јаглероден челик
◾️ Рачка: ПВЦ рачка
◾️ Тежина на производот: 640g
◾️ Големина: 12 ″ (305мм) / 7 ″ (177мм) / 4 ″ (101мм) / 7 ″ (177мм)

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set 4 Magnetni drzaci

399 МКД

Komplet 10 parovi Cetkici

350 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам