1 / 7
TECHNICS SL-PG580A
1.000 МКД
03.05.2020 06:29

Бутел / Скопје

SLAB LASER NE OTVARAN VIDI GI SITE MOI OGLASI
Technics SL-PG580A
Stereo Compact Disc Player (1996-98)
Specifications
Disc format: CD

Digital converter: MN662713, 1 bit MASH

CD Mechanism: CDM-12.1/15

Frequency response: 2Hz to 20kHz

Dynamic range: 96dB

Signal to Noise Ratio: 100dB

Total harmonic distortion: 0.004%

Line output: 2V

Dimensions: 430 x 103 x 283mm

Weight: 3.5kg

Year: 1996

Price: GBP £150 (1996)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

sony cdp-xb630QS

0 МКД

denon dcd-1500

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам