1 / 5
Дрвени сетови
450 МКД
24.11.2022 20:30

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Дрвен сет
Цена 450-600ден карго
(За поголема количина цената е друга)
Достава 2-3дена

Може да се изгравира вашето име или лого
Нарачка Viber 079 227 686
Facebook Kupi Privrzoci

Категорија: Останато

Се продава од:

Grafika Dizajn
Архиепископ Доситеј 2
Потврден огласувач
079227686
Испрати Е-маил до огласувачот

Дрвени сетови

450 МКД

Метални приврзоци

350 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам