1 / 2
BMW gumici za na vrata bmw m
250 МКД
04.07.2020 18:49

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

235

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

5000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

gumici za na vrata brzi i lesni za montaza
prajcame po kargo niz cela mk
tel kontakt:076-666-533

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

visecka lezalka lulaska

499 МКД

utp lan cabel 305 metri

2999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам