1 / 4
rotiracki i fiksni drzaci za tv
650 МКД
16.11.2022 17:03

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останато

Производ:

Останато

Големина:

139 cm (55 inch)

- од 14''до 42'' 300 денари
- од 26 ''до 63'' 400 денари
- ротирачки 14''до 55'' 650 денари
-Od 26 do 55 rotiracki na site strani 1000 den
-праќаме по карго низ цела мк
-тел:076-666-533

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

hidraulicna digalka dizalica 2tona novi!

1499 МКД

digitalna vaga

499 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам