1 / 10
BARDOVCI prv red na kuki 170m2 dbor 500m2
1.100 €
Цената не е фиксна
02.09.2020 08:21

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Bardovci

BARDOVCI pokraj prugata vo prviot red kuki se iznajmuva edinecna kuka 170m2 prizemje i kat so dvor 500m2.
Na prizemjeto ima dnevna so trpezarija, kujna, rabotna soba, detska soba, kupatilo i veranda-biblioteka.
Na katot ima dve spalni sobi i golemo kupatilo.
Cena 1100€/mesecno
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

NASELBA LISICE 200m2 luksuzna kuka na 332m2 plac

270000 €

BARDOVCI vo eltniot del 320m2 kuka 500m2 dvor

1200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам