1 / 4
Set Strafciger so dodatoci
599 МКД
04.04.2021 13:53

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Професионален сет штрафцигер, додаток и 43 различни битови. Рачката е двокомпонентна, удобно се вклопува во раката. Битовите се изработени од издржлив челик. Може да се користи за домшна или професионална употреба.
✔️ Материјал: Челик хром - ванадиум.
✔️ Боја: Портокалова.
✔️ Пакет: 43 Парчиња.
✔️ Бренд: HORUSDY.

◾️ PH1, PH2, PH3 (вкрстено)
◾️ 4мм, 5мм, 6мм (директно)
◾️ 3/16, 1/4, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм (шеснаесетник)
◾️ T10, T15, T20, T25, T30 ((крст)
◾️ S1, S2 (квадрат)
◾️ 3/32, 1/8, ADP, 5/32, 3/16, 7/32, 1/4, H2, H2,5, H3, H4, H5, H6 (шеснаесетник)

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Set 4 Magnetni drzaci

399 МКД

Profesionalen cenoven obelezuvac

550 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам