1 / 12
Man 12.180 Kran Hiab
По Договор
29.06.2022 10:01

Прилеп / Прилеп

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
MAN TGL 12.180
✅- Uvoz Germanija
✅- Kran Hiab A070A (3600kg)
✅- Godina 2007
✅- 410 000 km ( servisna istorija )
✅- Manuelen menuvač ( 6 brzini )
✅- Euro 4
✅- Dimenzii sandak(6.20x1.20x2.48)
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- Dobri gumi
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Plateni site davački
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PAP-ТRAKS
Републиканска 10
Потврден огласувач
070339200
Испрати Е-маил до огласувачот

Tovarni Vozila

0 €

MAN TGL 8.180 2011god.

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам