1 / 6
Пази куче
350 МКД
01.09.2022 23:51

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ЛИМ
димензија 18x23cm
цена:350ден со достава

димензија 20x30cm
цена 500ден со достава
•••••••••••••••••••••••••••••••••
ПЛЕКСИГЛАС
димензија 18x23cm
цена:500ден со достава

димензија 20x30cm
цена 650ден со достава

Viber 079 227 686
Facebook Unikat.mk

Категорија: Останато

Се продава од:

Grafika Dizajn
Архиепископ Доситеј 2
Потврден огласувач
079227686
Испрати Е-маил до огласувачот

Дрвен подарок

1000 МКД

LED статуетки

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам