1 / 2
Gaming Lg 4K Monitor 27 inch ips
230 €
31.12.2021 18:47

Куманово / Куманово

4K UHD (3840x2160) IPS monitor Freesync Compatibel Windows 10 Game mode.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Dell All in One 23 Inch FHD

350 €

Dell 3090 i5 8Th gen

290 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам