1 / 1
Plac za kuka naselba Lisice 480m2
50.000 €
13.10.2021 08:17

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

480 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo urban del na potegot pomegju Cementara i naselba Lisiche.
Placot e vo vkupna povrshina od 480 m2 so postoecki objekt od 70 m2 vo ruinirana sostojba.
Placot e so pristap od asfaltna ulica,struja,voda,odvod,vo gradezen reon.
Vo sklop na samiot plac ima i izvor so samostojna voda.
Kompletna dokumentacija !!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

CASA MIA - M
Потврден огласувач
+38978411914
Испрати Е-маил до огласувачот

Plac 238m2 so edinecna kuka od 40m2 na glavna ulica

140000 €

Se prodava gradezen plac vo ind.zona Vizbegovo

31 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам