1 / 2
Gaming komplet! so garancia
450 €
25.03.2022 12:48

Куманово / Куманово

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Komplet Kompjuter!
CPU: Intel Core i5-6500
GPU: ASUS GTX 1060 3GB DDR5
RAM: 8GB DDR4
SSD: 480 GB Kingston

Monitor Samsung 24 inch Full hd
Slusalki RAMPAGE Gaming
Mouse+MousePad Gaming
Tastatur Gaming

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Dell Kompjuter

200 €

dell Optiplex 3060 i5 8Th 8GB 256SSD.

290 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам