1 / 4
Акција на приврзоци !!!
20 МКД
26.11.2022 18:37

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

‼ АКЦИЈА ‼
Приврзоци со ваш дизајн

➡️ 20парчина - 27ден/парче
➡️ 50парчина - 25ден/парче
➡️ 100парчина - 20ден/парче

📦 Достава до вашиот град 120ден.

📞 Viber 079/227-686

Категорија: Останато

Се продава од:

Grafika Dizajn
Архиепископ Доситеј 2
Потврден огласувач
079227686
Испрати Е-маил до огласувачот

Пази куче

350 МКД

Подарок

700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам