1 / 6
HROM posle mostot nov del prostor -dukan140m2
1.300 €
10.02.2022 08:32

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

140 m²

HROM posle mostot se prodaba nov deloven prostor - dukan 140m2.
Cena 1300€ za m2
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

CENTO kaj KAM Ili Fleksi kredit 2 dukana × 17m2

70000 €

TAFTALIDZE kaj Katastar 90 m2 kancelarii

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам