1 / 1
UDARNA DUPCALKA(BORMASINA)BOSCH GSB-550
3.840 МКД
19.12.2021 14:51

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов📍  ул. 15-ти Корпус бр. 97, Охрид
📞Kontakt tel  046 267 562 📱070 205 278

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

La Casa
15-ти Корпус бр.97
Потврден огласувач
046267562 📱070205278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам