1 / 5
Organizer - Kutija za cevli
280 МКД
28.08.2022 12:02

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Пластична кутија за складирање чевли за Дами. Изработен од висококвалитетен пластичен материјал за издржлива и практична употреба. Со високиот квалитет и јасен дизајн, кутијата за чевли е одлична за организирање на вашите чевли и одржување на нивната добра состојба. А може да се користи и за складирање на други предмети.

✔️ Димензии: 33 x 19 x 10cm.
✔️ Изработен од висококвалитетен пластичен материјал за издржлива и практична употреба.
✔️ Лесно се складираат предметите и ви помага да заштедите простор.
✔️ Со овој дизајн ви овозможува лесно да ги идентификувате содржините внатре за да заштедите време.
✔️ Издржливите пластични кутии ги штитат чевлите од прашина и влага.

🚛 Достава низ цела Македонија
📰 Facebook Page: 🔴 Addico Online Store 🔴

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Dispenzer za Voda

399 МКД

Big Flex Тraka

399 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам