1 / 10
KOZLE na Lerinska 80m2 kat od nova kuka
380 €
08.06.2022 09:48

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Kozle

KOZLE na Lerinska,80m2 kat od nova kuka,so edna spalna,parking pred kuka,komplet namesten
Cena 380€/ mesecno
Tel.070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

AVTOKOMANDA kaj pazarce 48m2 star

31000 €

D.Maalo kaj Broz Caffe 43m2 nov opremen

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам