1 / 5
Анти-вибрациски подлоги за машина за перење
199 МКД
13.11.2022 11:43

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Комплет од 4 подлоги за апсорпција на вибрации, идеални за употреба под машина за перење, машина за садови, фитнес справи и други уреди
Ја намалуваат бучавата и вибрациите, го продолжуваат животот на уредите и превенираат лизгање.

Ја одржуваат стабилноста и уредноста, превенираат тресење и вибрации.
Спречуваат собирање влага под машината.
Спречуваат оштетување на вашите уреди и подот.
Можете да ја зголемите висината на машината за полесно чистење под истата, а покрај тоа, со зголемувањето на висината може да се подобри положбата на одводната цевка со цел да се олесни испуштањето вода.

Едноставно се монтираат.
Универзални и водоотпорни. Изработени од гума и силикон кој ги апсорбира 95% од звуците кои ја прават бучавата. Може да се користат и како заштита за вашиот мебел да не го оштети подот.

Димензии: 40mm (висина) х 46mm (горен дијаметар) x 100mm (долен дијаметар).
Испраќам по карго

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Мебел за бања

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

Plamenik, gorilnik na plin 40x40

1499 МКД

kamen za golema i mala brusilica

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам