1 / 1
Gaming Kompjuteri
299 €
11.04.2022 14:07

Куманово / Куманово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Gaming Kompjuteri so razni konfiguraci.
Aksacomputers Kumanovo S.Nikushtak

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Gaming komplet! so garancia

450 €

iMac 27 2K 2012 Late i7 16GB Ram.

740 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам