1 / 12
KOZLE na Lerinska dupleks 185m2 opremena
1.000 €
08.06.2022 09:48

Карпош / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

185 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kozle

Kozle na Lerinska,185m2 dupleks,golema dnevna so kujna i kupatilo i balkon,i gore cetiri spalni so kupatilo i dva balkona,greenje so inverteri,voda i internet ne se plaka,parking ima
Cena 1000€/mesecno
Tel.070 343 593

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

VODNO pozadi Tinex 80m2 baraka so 200m2 dvor

250 €

PRIPOR 140m2 kuka i dvor 1000m2

150000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам