1 / 12
LED статуетки
1.200 МКД
26.11.2022 18:37

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

LED статуетки изработени по ваша желба
(Светат во 7 различни бои)
(Работат со батерии и USB кабел)

Цена 1200ден карго (120ден)
💰 Можи да се плати и во криптo 💰

📞 Viber 079/227-686
🌐 https://grafikadizajn.mk

Категорија: Останато

Се продава од:

Grafika Dizajn
Архиепископ Доситеј 2
Потврден огласувач
079227686
Испрати Е-маил до огласувачот

Приврзоци

300 МКД

Дрвени сетови

450 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам