1 / 1
Atraktiven plac Przino so panorama na gradot
160.000 €
07.06.2022 10:16

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

296 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac so edinechna postoechka baraka so dogradba vo naselba Przino so izlez na 2 ulici,so panorama na gradot.
Placot e vo vkupna povrsina od 296 m2.
Kompletna dokumentacija

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

CASA MIA - M
Потврден огласувач
+38978411914
Испрати Е-маил до огласувачот

Gradezna Parcela 10000m2 vo gradezen reon

25 €

Plac za kuka naselba Lisice 480m2

50000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам