1 / 8
UNIVERZALNA nov 53m2 1kat opremen
250 €
11.07.2022 12:15

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

53 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

CENTAR -UNIVERZALNA

UNIVEZALNA 53m2,pvi kat,lift parno,zaednicki parking so rampa i daljinsko,podrum,namesten komplet,na Hristo Smirnenski
Cena 250€/mesecno
Tel. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

UNIVERZALNA 50m2 dvosoben opremen

230 €

K.VODA sproti opstina 60m2 opremen

220 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам