1 / 6
TAFTALIDZE kaj Katastar 90 m2 kancelarii
400 €
12.08.2022 18:07

Карпош / Скопје

Квадратура:

90 m²

TAFTALIDZE 90m2 kancelarii,kaj katastar na prizemje so dvorce,prazno,so kujna.
Cena 400€/mesecno
Tel.070 343 593

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

HROM posle mostot nov del prostor -dukan140m2

1300 €

AERODROM sproti TC Skopjanka 36m2

270 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам