1 / 1
Gradezna Parcela 10000m2 vo gradezen reon
25 €
29.06.2022 14:48

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA GRADEZNA PARCELA VO TRUBAREVO VO VKUPNA POVRSHINA OD 10000 M2 SO DIMENZIi 61m X 161m.
MOZNOST ZA IZGRADBA NA OBJEKT SO NAMENA LESNA INDUSTRIJA VO OSNOVA OD 7000 M2.
PLACOT IZLEGUVA NA ASFALTEN PAT.
EDEN SOPSTVENIK.
EKSKLUZIVNA CENA OD SAMO 25 EVRA ZA M2 !!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

CASA MIA - M
Потврден огласувач
+38978411914
Испрати Е-маил до огласувачот

Atraktiven plac na tri ulici Crnice Przino

170000 €

Gradezna parcela vo Vlae za semejna kukja/zgrada

175000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам