1 / 12
Sony SS-7200
По Договор
30.06.2022 23:48

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

vrvni vintage zvucnici sony ss-7200 vo orginalna top sostojba za godinite perfekt vo zivo mnogu poubavi vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi
Sony SS-7200
Loudspeaker System (1972-76)
Specifications
Type: 3 way, 3 driver loudspeaker system

Frequency Response: 50Hz to 20kHz

Power Handling: 70W

Crossover Frequency: 450, 4500Hz

Impedance: 6Ω

Bass: 1 x 250mm cone

Midrange: 1 x 120mm cone

Tweeter: 1 x 25mm dome

Dimensions: 350 x 580 x 291mm

Weight: 16kg

Year: 1973

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

aktiven vufer bose acoustimass 9

0 €

teufel m 900sw

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам