1 / 3
Macbook pro retina 15 mid 2014
560 €
19.07.2022 10:31

Куманово / Куманово

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Macbook pro i7 2.50Ghz 16 ram 2GB GTX iris pro Graficka i e ako nov so 50 cycle count doneseni od Germania. so originalen adapteri i adapter za priklucuvanje na Monitor thunderbolt to hdmi dvi vga Free!
Macos Big sur.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од: Претпријатие

AksaComputer
S.Nikustak
Потврден огласувач
072605900
Испрати Е-маил до огласувачот

Dell XPS

320 €

Macbook pro 13.3 Retina 2017

990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам