1 / 8
AUDI A6, S Line, 3.0 - 2016 god.
32.900 €
04.09.2022 17:40

Чаир / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prv sopstvenik, servisna istorija Porsche MK.


Kontakt:
078/443845

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
078443845
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI A6, S Line, 3.0 - 2016 god.

32900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам