1 / 1
Se prodava gradezen plac vo ind.zona Vizbegovo
31 €
07.09.2022 11:37

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezen plac vo industriska zona Vizbegovo pogoden za izgradba na magacini.
Cena 31evro/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

CASA MIA - M
Потврден огласувач
+38978411914
Испрати Е-маил до огласувачот

Plac 238m2 so edinecna kuka od 40m2 na glavna ulica

140000 €

Se prodava gradezen plac vo ind.zona Vizbegovo

31 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам