ЖДАНЕЦ 76
240.000 €
09.12.2022 08:50

Карпош / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

76 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Жданец

ЖДАНЕЦ се продава барака лепенка 76м2 со тераса и гаража со убав поглед на Скопје. Има маркица за градба за семено домување за 190м2 макс.изграденост.
Цена 240.000€
Тел. 070 343 593

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Agencija Imig Dom
Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje
Потврден огласувач
070343593.070360642
Испрати Е-маил до огласувачот

BARDOVCI prv red na kuki 170m2 dbor 500m2

1100 €

PRIPOR 140m2 kuka i dvor 1000m2

150000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам